Buhalterinės paslaugos

Pagrindinė mūsų veiklos sritis

Yra buhalterinės apskaitos paslaugos.

Buhalterinė apskaita tvarkoma vadovaujantis Verslo
apskaitos standartais bei kitais LR įstatymais.

UAB Accounting Auditing Consulting atliekamos šios buhalterinės apskaitos paslaugos:
 
  • Pirkimų ir pardavimų registravimas
  • Banko ir kasos dokumentų registravimas
  • Darbo užmokesčio skaičiavimas
  • Ilgalaikio turto apskaita
  • Mokesčių apskaičiavimas
  • Avanso apyskaitų sudarymas ir apskaičiavimas
  • Atsargų apskaita
  • Dokumentų pateikimas VMI ir SODRAI
  • Ataskaitų numatytų LR įstatymais ruošimą: mėnesinės ir metinės mokesčių deklaracijos, pajamų deklaravimas, ketvirtinės SODROS ataskaitos, statistinės ataskaitos,  bei kitos ataskaitos ir pažymos VMI, SODRAI, muitinei ir pan.
Buhalterijos tvarkymas įmonėje turi būti atliktas kokybiškai. Tik Jūs sprendžiate ar tvarkysite buhalterinę apskaitą patys, ar samdysite buhalterį, ar viską už Jus padarys buhalterinių paslaugų įmonė. UAB Accounting Auditing Consulting atliekamos buhalterinės paslaugos yra visapusiškos: nuo pirkimų ir pardavimų registravimo iki ataskaitų ir deklaracijų ruošimo VMI ir SODRAI.

Galbūt Jums kyla klausimų registruojant pirkimus ir pardavimus? O gal tiesiog esate tokie užimti, kad nerandate tam laiko? Net ir radę šiek tiek laiko turite viską atlikti paskubomis? Buhalterijoje geriau darbus atlikti lėčiau, tačiau užtikrintai ir kokybiškai. Jeigu nerandate laiko, vertėtų pagalvoti apie buhalterines paslaugas. Mes galime registruoti jūsų pirkimus ir pardavimus, kadangi puikiai išmanome šį darbą ir galime jį atlikti kokybiškai. Tuo tarpu Jūs galite būti ramūs dėl savo įmonės buhalterijos ir užsiimti savo pagrindinėmis atsakomybėmis.

Taip pat galime registruoti Jūsų įmonės kasos ir banko dokumentus. Kasos operacijos yra susijusios su grynaisiais pinigais. Grynieji pinigai – tai viena dažniausiai grobstomų turto rūšių. Būtent dėl to atsiranda galimybė įmonėje nuslėpti mokesčius. Dėl šios priežasties auditoriai bei kiti tikrintojai didelį dėmesį skiria operacijų grynaisiais pinigais apskaitai. Jei kasos operacijų dokumentacija yra atliekama netiksliai ir neteisingai, tuomet įmonės viduje gali atsirasti daugiau tarpusavio nesutarimų, nereikalingų kaltinimų. Visa tai gali labai paveikti įmonės darbuotojų darbo kokybę. Taigi, labai svarbu, kad įmonėje kasos operacijų dokumentacija būtų kruopščiai ir teisingai atlikta. Banko operacijos yra susijusios su Jūsų įmonės banko sąskaitomis. Tai įvairūs pavedimai, grynųjų pinigų įnešimas bei kitos operacijos. Kadangi banko operacijų veikla dažniausiai yra įrašoma pačiam banke vykdant įvairius pavedimus, todėl tai nesukelia tokių didelių problemų kaip atliekant kasos operacijas. Tačiau visuomet netiksliai atlikta buhalterinė apskaita gali sukelti ne tik nemalonumų tarp darbuotojų, bet ir kontroliuojančių sankcijų pažeidimus. Rinkdamiesi UAB Accounting Auditing Consulting paslaugas Jūs išvengsite šių problemų.

Atlyginimo skaičiavimas darbuotojams kiekvieną mėnesį gali tapti rimtu iššūkiu. Neteisingai apskaičiuoti atlyginimai gali būti konfliktų ir nepasitenkinimo priežastimi. Vietoj kitų svarbių darbų turėsite aiškintis, iš naujo perskaičiuoti atlyginimus. Todėl geriau rinkitės savo srities profesionalą – UAB Accounting Auditing Consulting. Mes palengvinsime Jums šią naštą, galėsite būti tikri, kad darbo užmokesčio skaičiavimas atliktas teisingai ir tiksliai.

Rūpesčių gali kilti ne tik skaičiuojant atlyginimą, bet ir sudarant avanso apyskaitas. Avanso apyskaita yra sudaroma, kai už savo asmenines lėšas perkamos prekės ar paslaugos įmonės reikmėms, vykstama į komandiruotes, o išlaidos patirtos jų metu turi būti kompensuojamos iš įmonės lėšų. Mes galime sukurti avanso apyskaitas bei jas apskaičiuoti.

Kiekvienas verslas neapsieina be mokesčių. Jeigu mokesčių apskaičiavimas Jums yra per daug sudėtingas, kreipkitės į mus. Garantuojame kokybišką pagalbą apskaičiuojant Jūsų įmonės mokesčius.
Viena pagrindinių įmonės finansinių ataskaitų – balansas. Sudėtinė balanso dalis yra ilgalaikis turtas. Kadangi ilgalaikis turtas gali būti tiek materialus, tiek nematerialus, todėl ilgalaikio turto apskaita buhalterinės apskaitos gerai neišmanančiam žmogui gali tapti per daug sudėtinga. Ilgalaikio turto apskaita turi būti sudaryta labai atsakingai ir tiksliai. Teisingai apskaičiuoti ilgalaikis ir trumpalaikis turtas daro tiesioginę įtaką įmonės įsipareigojimų pasiskirstymui. Taigi, jei norite, kad Jūsų įmonės finansinės ataskaitos būtų sudarytos teisingai ir siekiant didžiausio Jūsų veiklos efektyvumo, tuomet rekomenduojame rinktis profesionalią pagalbą.

Kiekvienas verslininkas supranta, kad gera sandėlio apskaita labai įtakoja verslo našumą. Įmonėje privalu turėti atsargų, todėl, kad jos reikalingos norint toliau tobulinti ir plėsti veiklą. Jei atsargos apskaitytos teisingai, tada jas rasti yra lengviau, o klientai lieka patenkinti. Atsargų apskaita įmonėje yra būtina. Todėl jeigu Jums reikia konsultacijos ar pagalbos tvarkant įmonės sandėlio apskaitą, mes Jums padėsime!

Nežinote kaip teisingai pagal LR įstatymus paruošti mėnesines ir metines mokesčių deklaracijas? Mokesčių deklaravimas Jums taps žymiai paprastesnis, todėl kad tai atliksime už Jus. Paruošime ketvirtines SODROS ataskaitas, statistines ataskaitas, bei kitas ataskaitas ir pažymas. Taip pat pagelbėsime ir teikiant paruoštas ataskaitas SODRAI ir VMI.

Tvarkydami Jūsų finansinius duomenis, mes padėsime Jums pasiekti puikių rezultatų versle. Garantuojame kokybišką ir atsakingą buhalterinių paslaugų atlikimą. Rinkitės profesionalus!
 

Kaip atsirinkti buhalterinių paslaugų įmonę?


Buhalterines paslaugas siūlančių įmonių pasiūla yra didelė, tačiau kaip išsirinkti buhalterinę įmonę, kuri geriausiai atitiktų Jūsų poreikius?
Visų pirma, įsivertinkite kokių konkrečiai buhalterinių paslaugų Jums reikia. Buhalterinių paslaugų įmonės dažniausiai specializuojasi tam tikrose srityse. Žinodami savo sritį galėsite išsirinkti įmonę, kuri yra stipriausia Jums rūpimoje sferoje.

Pasidomėkite, ar Jus dominanti buhalterinių paslaugų įmonė turi daug patirties darbo rinkoje. Kadangi darbo kokybė yra vienas svarbiausių kriterijų renkantis apskaitos bendrovę, todėl patirtis yra didžiulis privalumas užtikrinantis profesionalų darbą.

Iškart išsiaiškinkite kokia buhalterinių paslaugų atlikimo kaina. Tiksliai žinodami, kiek kainuoja atliekamos paslaugos galėsite nuspręsti ar apsimoka samdytis buhalterinių paslaugų bendrovę, nekils jokių neaiškumų ir nesutarimų.
UAB Accounting Auditing Consulting įmonėje dirba buhalterinių paslaugų ekspertai, turintys didelę praktinio darbo patirtį. Buhalterijos tvarkymas atliekamas ypač profesionaliai ir kokybiškai.  Tvarkoma įvairių sričių įmonių buhalterinė apskaita. Taigi, mes visuomet esame pasiruošę sutvarkyti Jūsų įmonės buhalteriją, kad ir kokioje sferoje Jums būtų reikalinga pagalba. Visada teikdami pasiūlymus aptariame ir paslaugų kainą. Buhalterijos paslaugos atliekamos optimaliausiu kainos ir kokybės santykiu.