Įmonių steigimasUAB Accounting Auditing Consulting atliekamos šios su įmonių steigimu susijusios paslaugos:
 
  • Paruošiami visi įmonių steigimo dokumentai
  • Konsultuojama dėl papildomų dokumentų, tuomet kai planuojamas ar vykdomas įmonės steigimas, įmonės pertvarkymas ar įmonės likvidavimas
  • Tarpininkaujama derinant steigiamos įmonės dokumentus su notarais
  • Įmonių filialų ir atstovybių steigimas, registravimas, pertvarkymas ir likvidavimas
  • Konsultuojama ir patariama, kaip teisingai turi būti sudaryta įmonės organizacinė valdymo struktūra, įmonės vadovo ir kitų valdymo organų paskyrimo klausimais
Įmonių steigimas yra neatsiejama daugumos verslininkų veiklos pradžios dalis. Vieni išmoksta tai daryti savarankiškai, o kiti savęs labai neapsisunkina ir perleidžia įmonės steigimo klausimus atlikti profesionalams.
Jei visgi kyla klausimų steigiant įmonę, kreipkitės į mus. Mes Jus pakonsultuosime ir paruošime visus dokumentus reikalingus įmonės steigimui. UAB steigimas, VŠĮ steigimas, mažosios bendrijos, individualios įmonės steigimas bei kt. Jums taps daug lengvesnis ir paprastesnis. Sutaupysite daug savo laiko ir pastangų.

Galbūt jau turite savo verslą ir norite vykdyti jo plėtrą, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Pradėkite nuo tvarkingai ir pagal visus LR teisinius aktus sutvarkytų dokumentų. Mes padėsime Jums įmonių filialų ir atstovybių steigimo, registravimo, pertvarkymo ir likvidavimo klausimais.

Mes esame sukaupę ilgametę įmonių steigimo patirtį, todėl profesionaliai atliksime visus teisinius procesus ir tarpininkausime derinant Jūsų steigiamos įmonės dokumentus su notarais. Taip visas procesas Jums taps daug aiškesnis ir paprastesnis. Ne tik suteiksime daug informacijos įmonės steigimo klausimais, sudarysime visus įmonės steigimo dokumentus, bet taip pat ir palengvinsime komunikavimo su notarais procesą. 

Teikiame pagalbą ne tik steigiant įmonę, bet ir ją pertvarkant ar likviduojant. Galbūt nusprendėte pertvarkyti savo įmonę į kito tipo įmonę? Labai svarbu, kad atsižvelgtumėte, jog skirtingų formų įmones ne visada galima pertvarkyti taip kaip norima. AB, UAB ir MB galima pertvarkyti į beveik visų teisinių formų juridinius asmenis. IĮ galima pertvarkyti AB, UAB, MB ar viešąją įstaigą. Tuo tarpu, viešąją įstaigą galima pertvarkyti tik į labdaros ir paramos fondus bei biudžetinę įstaigą. Todėl jei trūksta platesnių žinių apie įmonės reorganizavimą, būtina profesionalų pagalba.

Įmonių likvidavimas paprastai nėra malonus procesas. Dažniausiai jis sukelia daug streso ir nusivylimo dėl nesėkmės. Todėl tokius darbus kaip įmonės likvidavimas geriausia perleisti kitiems. Likviduojant skirtingų teisinių formų juridinius asmenis reikia nusimanyti apie visus likvidavimo niuansus. Kartais tereikia tik konsultacijos, tačiau mes galime Jus ne tik pakonsultuoti, bet ir pilnai sutvarkyti reikiamus dokumentus.

Įmonės valdymo struktūra tampa nemenku iššūkiu, ypač naujokams versle. Todėl jei  norite, kad Jūsų verslas būtų sėkmingas, ateityje klestėtų ir neštų Jums pelną, tuomet susimąstykite apie gerą valdymo organų paskirstymą. Verslo sėkmė prasideda nuo viršaus, kai yra sukurta teisinga struktūra bei atsakingai parinkti vadovai. Kuriant savo verslą atkreipkite į tai didelį dėmesį. O galbūt Jūs jau esate sukūrę įmonę, tačiau susiduriate su sunkumais jos valdyme? Susimąstykite, ar atidžiai sudarėte organizacinę valdymo struktūrą veiklos pradžioje. Galbūt neapgalvotai paskirstyti vadovai ir jų atsakomybės Jūsų įmonėje yra pagrindinė priežastis dėl kurios verslas susiduria su dabartinėmis problemomis? Jei visgi mąstote, kad tai gali būti viena iš Jūsų įmonės silpnybių, kviečiame atvykti pasikonsultuoti. Padėsime ir rasime Jums geriausią sprendimą.

Mes Jums suteiksime profesionalią pagalbą steigiant, pertvarkant ar likviduojat įmonę. Jei reikalinga pagalba verslo plėtros srityje, padėsime visais klausimais susijusiais su įmonių filialų ir atstovybių steigimu, registravimu, pertvarkymu ir likvidavimu. Tarpininkausime derinant įmonės steigimo dokumentus su notarais. Esant poreikiui pakonsultuosime ir sudarysime tinkamą Jūsų įmonės valdymo struktūrą. Rinkitės UAB Accounting Auditing Consulting įmonių steigimo, plėtros ir likvidavimo paslaugas. Drąsiai ir užtikrinai įgyvendinkite savo idėjas!