Apie mus

UAB ACCOUNTING AUDITING CONSULTING – jauna ir šiuolaikiška įmonė, atliekanti kokybišką darbą ir visuomet pasiruošusi Jums padėti.

Įmonėje dirba nuolat tobulėjantys specialistai turintys didelę praktinio darbo patirtį tvarkant įvairių įmonių apskaitą

Mūsų tikslas – efektyviai panaudoti finansinius duomenis ir ataskaitas sėkmingiems verslo sprendimams, rūpintis klientų interesais, bei pasiekti aukštų ir gerų darbo rezultatų.

Prisiimame pilną atsakomybę už savo darbą – tiek moralinę, tiek materialinę.

Kodėl mes?

Įmonės vadovas turi nuspręsti, ar jo vadovaujamai įmonei yra racionalu turėti atskirą buhalterijos padalinį ar buhalterio pareigybę? O gal jų atliekamas funkcijas geriau perduoti atlikti apskaitos paslaugas teikiančiai įmonei? Juk komanda visuomet pasižymi didesne kompetencija, kvalifikacija, žinių kiekiu ir patirtimi nei vienas pasamdytas asmuo.

Mes niekada nesergame, neatostogaujame, nedingstame be pateisinamos priežasties ar pan.

Mūsų veikla griežtai kontroliuojama įstatymų, Jums suteikiamos didesnės garantijos, mažesnė rizika patikėti buhalterinę apskaitą įmonei. Samdant įmonę, Jums nekainuoja darbuotojo skatinimas ir motyvacija. Skirtingai nei samdant buhalterį jūs nemokate už darbuotojo mokymus, atostogas. Žymiai mažesni kaštai ir žymiai didesnis darbo našumas bei produktyvumas, nes Jūs mokate tik už atlikto darbo kiekį.