Apie mus

Žinios ir pasitikėjimas savimi atveria kelią į sėkmę

UAB „ACCOUNTING AUDITING CONSULTING“ (AAC) – A COMPANY CREATING SUCCESS STORIES .

Our mission is to provide the highest quality accounting, company formation, liquidation and tax declaration services. We fearlessly accept challenges and provide comprehensive support to our valued customers. With a responsible approach, we aim to contribute to the success of start-ups, small, medium and large companies and make their everyday lives easier.

We are proud of our diverse projects, where we use our experience gained from working with companies of various profiles to provide effective solutions.

Regardless of the size of the company, each customer is important and unique to us. We prioritize long-term cooperation, adhere to the highest work standards and communication culture to demonstrate our professionalism.

 

JEI BIJAI KRISTI – NESKRAIDYK, TAČIAU NIEKADA NEPASIDUOK NEPABANDĘS.

Verslo Filosofija

Taip gimėme mes – iš drąsos priimti iššūkius, iš gilaus tikėjimo, kad galime suteikti sparnus kitoms, tiek pradedančioms veiklą, smulkioms įmonėms, tiek vidutinėms ir stambioms kompanijoms. Taip atsiranda ir kiekvienas mūsų projektas. Idėja tampa pakilimo taku, nuo kurio tereikia atsispirti ir judėti pirmyn.

Jei mūsų pašaukimas būtų aviacija, dabar konstruotumėme lėktuvus. Tačiau, mūsų stiprybė ir aukštasis pilotažas – buhalterinė apskaita. Turime plačią duomenų bazę, esame universalūs, pilni entuziazmo, patikimi, draugiški, o svarbiausia – kalbame visiems suprantama kalba.

Buhalterinė apskaita – tai tik viena detalė savo sėkmingą veiklą pradedančios ir ją vystančios įmonės mechanizme. Išpildome projektus nuo idėjos – užsiimame įmonių steigimu ir teikiame teisinę pagalbą. Žinome, laikas taip pat yra svarbi detalė visoje proceso dėlionėje ir tai ypač vertiname.

Kodėl rinktis mus? Darome tik tai, kuo patys besąlygiškai tikime, vertiname individualumą ir su kiekviena įmone dirbame taip, lyg ji būtų mūsų pačių.

Iš visos širdies

Martynas Maslianikas,
UAB „Accounting Auditing Consulting“ (AAC)
įkūrėjas ir vadovas