Apie mus

Žinios ir pasitikėjimas savimi atveria kelią į sėkmę

UAB „ACCOUNTING AUDITING CONSULTING“ (AAC) – SĖKMĖS ISTORIJA KURIANTI ĮMONĖ

Mūsų misija – teikti aukščiausios kokybės apskaitos, įmonių steigimo, likvidavimo ir mokesčių deklaravimo paslaugas. Mes be baimės priimame iššūkius ir teikiame visapusišką pagalbą savo vertinamiems klientams. Atsakingu požiūriu siekiame prisidėti prie startuolių, mažų, vidutinių ir didelių įmonių sėkmės bei palengvinti jų kasdienybę.

Didžiuojamės įvairiais projektais, kuriuose efektyvių sprendimų teikimui pasitelkiame patirtį, įgytą dirbant su įvairaus profilio įmonėmis.

Nepriklausomai nuo įmonės dydžio, kiekvienas klientas mums yra svarbus ir unikalus. Pirmenybę teikiame ilgalaikiam bendradarbiavimui, laikomės aukščiausių darbo standartų ir bendravimo kultūros, kad parodytume savo profesionalumą.

JEI BIJAI KRISTI – NESKRAIDYK, TAČIAU NIEKADA NEPASIDUOK NEPABANDĘS.

Verslo Filosofija

Taip gimėme mes – iš drąsos priimti iššūkius, iš gilaus tikėjimo, kad galime suteikti sparnus kitoms, tiek pradedančioms veiklą, smulkioms įmonėms, tiek vidutinėms ir stambioms kompanijoms. Taip atsiranda ir kiekvienas mūsų projektas. Idėja tampa pakilimo taku, nuo kurio tereikia atsispirti ir judėti pirmyn.

Jei mūsų pašaukimas būtų aviacija, dabar konstruotumėme lėktuvus. Tačiau, mūsų stiprybė ir aukštasis pilotažas – buhalterinė apskaita. Turime plačią duomenų bazę, esame universalūs, pilni entuziazmo, patikimi, draugiški, o svarbiausia – kalbame visiems suprantama kalba.

Buhalterinė apskaita – tai tik viena detalė savo sėkmingą veiklą pradedančios ir ją vystančios įmonės mechanizme. Išpildome projektus nuo idėjos – užsiimame įmonių steigimu ir teikiame teisinę pagalbą. Žinome, laikas taip pat yra svarbi detalė visoje proceso dėlionėje ir tai ypač vertiname.

Kodėl rinktis mus? Darome tik tai, kuo patys besąlygiškai tikime, vertiname individualumą ir su kiekviena įmone dirbame taip, lyg ji būtų mūsų pačių.

Iš visos širdies

Martynas Maslianikas,
UAB „Accounting Auditing Consulting“ (AAC)
įkūrėjas ir vadovas