Apie mus

Kai žinai, ką darai, visuomet pavyksta.

UAB „ACCOUNTING AUDITING CONSULTING“ (AAC) – SĖKMĖS ISTORIJAS KURIANTI ĮMONĖ.

Daryti tai, ką išmanome geriausiai ir tuo dalintis – tai mūsų misija ir į priekį vedantis įkvėpimas. Buhalterinė apskaita, įmonės steigimas ir likvidavimas (bankroto administravimas) , mokesčių (pajamų) deklaravimas yra tai, su kuo susiduriame kiekvieną dieną ir nardome it žuvys vandenyje. Drąsiai priimame visus iššūkius ir suteikiame visokeriopą pagalbą į mus besikreipiantiems klientams.

Į savo darbą žiūrime atsakingai, todėl kiekvienu įgyvendintu projektu siekiame ne tik uždirbti, o ir prisidėti prie pradedančiųjų veiklą, smulkių įmonių, tiek vidutinių ir stambių kompanijų lengvesnės kasdienybės, tvarkant jų apskaitą ir finansus, ilgaamžiškumo ir sėkmės.

Didžiuojamės įgyvendintų ir vykdomų projektų įvairove. Mūsų patirtis dirbant su skirtingo profilio (sričių) įmonėmis leidžia efektyviai panaudoti sukauptas žinias naujiems projektams. Ir nesvarbu, ar tai 1–2 darbuotojus turinti įmonė, ar joje dirba daugiau nei 100 žmonių – visi klientai mums vienodai svarbūs ir unikalūs.

Mes visada žvelgiame į priekį, galvojame apie darnų ir ilgalaikį bendradarbiavimą, todėl aukščiausi darbo standartai ir bendravimo kultūra – mūsų profesionalumo pamatas.

UAB „ACCOUNTING AUDITING CONSULTING“ (AAC) – BUHALTERINĖ APSKAITA, ĮMONĖS STEIGIMAS IR LIKVIDAVIMAS (BANKROTO ADMINISTRAVIMAS), MOKESČIŲ (PAJAMŲ) DEKLARAVIMAS IR TEISINĖS PASLAUGOS.

Mes kuriame įmones, kurių dalimi būti gera.
Nuoširdžiai 
UAB „Accounting Auditing Consulting“ (AAC) komanda

JEI BIJAI KRISTI – NESKRAIDYK, TAČIAU NIEKADA NEPASIDUOK NEPABANDĘS.

Verslo Filosofija

Taip gimėme mes – iš drąsos priimti iššūkius, iš gilaus tikėjimo, kad galime suteikti sparnus kitoms, tiek pradedančioms veiklą, smulkioms įmonėms, tiek vidutinėms ir stambioms kompanijoms. Taip atsiranda ir kiekvienas mūsų projektas. Idėja tampa pakilimo taku, nuo kurio tereikia atsispirti ir judėti pirmyn.

Jei mūsų pašaukimas būtų aviacija, dabar konstruotumėme lėktuvus. Tačiau, mūsų stiprybė ir aukštasis pilotažas – buhalterinė apskaita. Turime plačią duomenų bazę, esame universalūs, pilni entuziazmo, patikimi, draugiški, o svarbiausia – kalbame visiems suprantama kalba.

Buhalterinė apskaita – tai tik viena detalė savo sėkmingą veiklą pradedančios ir ją vystančios įmonės mechanizme. Išpildome projektus nuo idėjos – užsiimame įmonių steigimu ir teikiame teisinę pagalbą. Žinome, laikas taip pat yra svarbi detalė visoje proceso dėlionėje ir tai ypač vertiname.

Kodėl rinktis mus? Darome tik tai, kuo patys besąlygiškai tikime, vertiname individualumą ir su kiekviena įmone dirbame taip, lyg ji būtų mūsų pačių.

Iš visos širdies

Martynas Maslianikas,
UAB „Accounting Auditing Consulting“ (AAC)
įkūrėjas ir vadovas